נעים להכיר

אני יפעת סיגן-ברעם, אישה וילדה, עצמאית ושכירה, אמא ובת זוג ואני נהנית לרקוד את החיים.. 

מה זה אומר?

לתנועה משולבת בקצב היה תמיד מקום מרכזי בחיי- זו גם הפעולה שמטעינה אותי באנרגיות מילדות ועד היום.

אפשר לומר שעד לפני שנים ספורות רקדתי את דרכי מעלה בסולם הארגוני בחברות ההייטק בהן עבדתי עד שאחרי 18 שנים דעך לו הריקוד לאט- הקצב כבר לא התאים לי, וגם סגנון הריקוד. ועדיין, נאחזתי, האמנתי, קיוויתי. ככל שעבר הזמן ידעתי- את הריקוד שלי לא נכון לי להמשיך כך, וזו בדיוק הנקודה שבה ניצבתי בצומת דרכים מקצועי.

למה לי שינוי?

במשך השנים צברתי ניסיון משמעותי בליווי עובדים ומנהלים בצמתי דרכים תעסוקתיות ובהתלבטויות על התנהלות ארגונית החל משלב הכניסה לארגון ועד לעזיבה. שנים בהן ליוויתי עובדים ומנהלים רבים ששיתפו בתסכולים שלהם ובתשוקות שלהם, בחלומות שלהם לשינוי מקצועי ובפחדים שלהם למימוש החלומות.

כבר אז שאפתי להרגיש שאני מצליחה לתרום לעובד ולמנהל ולא רק לארגון, וזה מה שהניע אותי לעבור שינוי תעסוקתי בעצמי. הבנתי שהחזון שלי הוא להיות מסוגלת לאפשר לאנשים להיות מסופקים בבחירות המקצועיות שלהם ולהביא עצמם לידי ביטוי באופן מיטבי בעולם העבודה- לעזור להם לזהות מה הם רוצים לשנות, לתכנן את הדרך כיצד להשיג שינוי זה ולצעוד בה בבטחה לעבר היעד שהציבו לעצמם.

בצומת שניצבתי בה בחרתי להסיר את המסכה שהיתה עלי, להביט לעצמי בלבן של העיניים ולהודות ממה אני מרוצה בחיי וממה פחות, לאפשר לעצמי להתפתח, ללמוד, ללכת אל הלא מוכר ולא בטוח. כיום אני מאמנת מוסמכת מטעם לשכת המאמנים בישראל, חברה בנבחרת המאמנים של גומא- בי"הס המוביל לאימון וגישור, וחברה בקהילת המאמנים של גומא, מתנדבת פעילה במספר עמותות ותלמידה נלהבת בתחומי הפסיכולוגיה החיובית, NLP וכלים נוספים שאני אוספת לסל הכלים והמיומנויות שלי.

מה אני עושה?

בשנים האחרונות אני משלבת באהבה ובהצלחה בין שני האהבות המקצועיות שלי:

  • אני מלווה אנשים להגשים את השינויים שהם מבקשים לעצמם בצמתים המקצועיים שהם נמצאים בהם דרך תהליכי אימון אישי וליווי הן במעבר בין מקומות עבודה והן תוך כדי החיים הארגוניים.
  • אני מלווה ארגונים למקסם את ביצועיהם על ידי מענה מקצועי בתחומי משאבי האנוש דרך מגוון שירותים התפורים בהתאמה אישית

הערך המוסף שלי הוא בחיבור בין שני עולמות: עולם האימון עם עולם התעסוקה הארגוני, מה שמאפשר לי חיבור מהיר לעולמות התוכן שמעסיקים את המתאמנים שמגיעים אלי ויכולת להניע אותם קדימה לעבר השינוי שמבקשים לעצמם.

עוד דבר לסיום, בתהליך הליווי איתי לא צריך לרקוד, אני מבטיחה. אך התנועה קדימה אל עבר המטרה תמיד מנחה אותי בעבודה בין אם כמאמנת אישית ובין אם כפונקציית משאבי אנוש בארגון.

אני מזמינה אותך לנוע קדימה לעבר הגשמת היעדים שלך, ביחד איתי.